Folosim cookies pentru a va oferi o experienta personalizata. Click aici pentru mai multe informatii despre cookies si modul lor de folosire.

VOYAGE SORGUN


Descriere

CONCEPT HOTEL


LOCALIZARE: la 75 km de Antalya, 65 km de aeroport, 3 km de Managvat
si Side si se intinde pe o suprafata de 87.000 m2. Hotelul a fost construit in
anul 1989 iar ultima renovare a avut loc in 2014-2015.
FACILITATI HOTEL:Hotelul este format dintr-o cladire principala cu 4 etaje si bungalow-uri cu 2
sau 3 etaje si pune la dispozitia oaspetilor sai urmatoarele facilitati: 4
lifturi in cladirea principala, plaja privata de nisip si pietricele, piscine
exterioare, piscina interioara, aqua park cu 5 tobogane si un tobogan pentru
copii, un restaurant principal, 6 restaurante a la carte cu specific chinezesc,
japonez, grecesc, turcesc, Italian, steak house, doua restaurant pentru
servirea gustarilor, baruri: restaurant bar, relax pool bar, praga beach bar,
pool snack bar, lounge bar, terrace bar, lobby bar, vitamin bar, beach bar,
patiserie, mini club pentru copii cu varste intre 4-12 ani, club pentru
adolescenti 13-16 ani, loc de joaca si diverse activitati pentru copii,
babysitting, centru spa.

SERVICII GRATUITE: parcare, umbrele,
saltele, sezlonguri si prosoape de plaja, sauna, hamam, biblioteca, seif la
receptie, discoteca, centru fitness, boccia, darts, volei pe plaja, tenis de
masa cu minge si racheta, mini cinema, tenis de camp cu minge si racheta,
animatie pe timpul zilei si seara, muzica live.

SERVICII CONTRA COST: spalatorie si
curatatorie, magazine de bijuterii, suveniruri, coafor, rent a car, chioscuri,
servicii medicale, telefon si fax, spa si wellness, sporturi de apa, sala de jocuri,
billiard, bowling.
FACILITATI CAMERe:

Mainbuilding standard au 31 m2 si sunt
dotate cu un pat dublu, aer conditionat, patchet laminat, mini bar, seif
digital, televizor LCD, baie cu dus, sc prosoape, uscator de par, oglinda
cosmetica, papuci. Pot avea sea view sau land view.

Standard bungalow au 35 m2 si sunt
dotate cu un pat dublu, aer conditionat, patchet laminat, mini bar, seif
digital, televizor LCD, baie cu dus, sc prosoape, uscator de par, oglinda
cosmetica, papuci

Mainbuilding family room au 50 m2,
sunt formate din 2 dormitioare, un pat dublu, doua paturi single, aer
conditionat, patchet laminat, mini bar, seif digital, televizor LCD, baie cu
dus, sc prosoape, uscator de par, oglinda cosmetica, papuci.

Bungalow family room au 53 m2, sunt
formate din 2 dormitioare, un pat dublu, doua paturi single, aer conditionat,
patchet laminat, mini bar, seif digital, televizor LCD, baie cu dus, sc
prosoape, uscator de par, oglinda cosmetica, papuci.







Ultra All
Inclusive


Mic dejun 07.00-11.00

Pranz 12.30-14.30

Cina 19.00-22.00

Mic de jun a la carte- necesita rezervare 09.00-11.00

Pranz pentru copii 12.00-14.30

Cina pentru copii 18.30-20.30

Gustare pe plaja 12.30-16.00

Gustare la piscina 12.30-16.00

Clatite turcesti 12.00-18.00

Gustare la miezul noptii 22.022-07.00

Patiserie 10.00-18.00

Inghetata 11.00-18.00

Fructe 15.00-17.00


Va rugam sa alegeti o data de check in si check out pentru a vedea preturile.

Facilitati

Wheelchair accessible
Tourist area
Games room
Medical service
Poolside bar
Mini club
Outdoor swimming pool
Heated swimming pool
Sunshades
Deck chairs
Non-smoking area in the restaurant
Fresh water swimming pool
Hairdryer
Direct line telephone
Hairdresser
Mobile phone network signal available
Covered swimming pool
Sauna
Laundry service
Safe
Carpetted
Steam bath
Solarium Terrace
Lift
Satellite/cable TV
Nearest large city
Town centre
Air-conditioning in communal areas
Massage
24 hour reception service
Minibar
Gymnasium
Games area
Balcony

Locatie

Cerere oferta

Nu ai găsit în magazinul nostru online ceea ce îți dorești? Completează formularul de mai jos și îți vom transmite cea mai bună ofertă conform dorințelor tale.









Va informam ca atunci cand ne contactati utilizand formularul de cerere de oferta, colectam din partea dvs urmatoarele date cu caracter personal: nume, prenume, e-mail, numar de telefon si ip. Daca nu furnizati informatiile obligatorii solicitate in formular, nu-l veti putea trimite, astfel incat nu vom putea primi solicitarea dvs. Prin accesarea butonului TRIMITE CEREREA, va dati acordul sa colectam din partea dvs aceste date cu caracter personal.