Folosim cookies pentru a va oferi o experienta personalizata. Click aici pentru mai multe informatii despre cookies si modul lor de folosire.

TUI MAGIC LIFE BELEK


Descriere

Tui Magic Life Belek este un resort de 5 stele construit in stil marocan, localizat in Antalya, langa plaja de nisip si apele cristaline.

Localizare
Tui Magic Life este localizat in Belek, pe plaja, la 3 km de centrul orasului, 35 km de aeroportul Antalya, 42 km de centrul orasului Antalya.

Facilitati hotel
Restaurant & baruri: 1 restaurant principal cu capacitate de 650 persoane, 4 restaurante a la carte: Turkish, Magic 5, Green Street, Fish, lobby bar, Life Pool Bar, Golf lounge, bar pe plaja.
Plaja & piscina: Hotelul detine mai multe piscine interioare si exterioare, piscine pentru copii, piscina cu tobogane. Sezlongurile, umbrelele, saltelele si prosoape de plaja sunt incluse.
Servicii si facilitati incluse: darts, boccia, shuffleboard, Zumba, spinning, aerobic, step aerobic, pilates, stretching, kangoo jump, tenis, mountainbike, canoe, volei pe plaja, centru fitness, sezlonguri, umbrele, saltele si prosoape de plaja, patut pentru copii, scaune inalte pentru copii, Magic Mini Lounge, internet corner, acces internet WLAN in Life Lobby, seif in camera, mini fotbal, mini bar.
Servicii si facilitati contra cost: lectii private de tenis, billiard, masaj, baie turceasca, peeling, solar, jocuri mecanice, sporturi de apa motorizate precum banana, jetski, parasailing, servicii spalatorie si curatatorie, telefon, fax, copiator, servicii medicale, baby sitting, inchirieri masini, coafor, centru comercial, room service, internet wireless mai putin in lobby, Jacuzzi, masaj.

Dotari camere
Hotelul detine 368 de camere impartite astfel: 42 Life basic fara balcon, 181 Life standard cu balcon, 2 Life handicapped, 6 Life dublex suite, 6 Life family suite, 2 Life suite, 1 King suite, 14 Life junior suite, 66 Mood standard, 2 Mood handicapped, 8 Mood junior suite, 10 Junior suite cu Jacuzzi, 16 Mood family suite, 9 Mood suite, 3 Residence villa.
Toate camerele sunt dotate cu balcon sau terasa, aer conditionat, baie cu WC, dus sau cada, alarma de incendiu, uscator de par, mini bar, TV prin satelit, telefon in baie, telefon cu linie directa.

Concept All Inclusive
Doar bauturile alcoolice si non alcoolice locale sunt incluse in conceptul All Inclusive
Mic dejun 07.00-10.00
Mic dejun tarziu 10.00-11.00
Pranz 12.30-14.30
Pranz pentru copii 12.00-13.00
Gustari 12.30-16.00
Cina 19.00-21.30
Gustari 00.00-01.00
Restaurantele a la carte 19..-21.30
Cafea si prajituri 16.30-17.30


Va rugam sa alegeti o data de check in si check out pentru a vedea preturile.

Facilitati

Squash
Golf Course
Disco/Nightclub
Archery
Drinks included
Lawn bowling
Wheelchair accessible
Gymnasium
Catamaran
High chairs
Surfing
All Inclusive
Dining room
Kiosk
Games room
Medical service
Smoking area in the restaurant
Windsurfing
Canoes
Sailing
Hydromassage bath
Poolside bar
Mini club
Outdoor swimming pool
Breakfast room
Sunshades
Deck chairs
Non-smoking area in the restaurant
Junior Suites
Railway station
Disabled rooms
Deckchair
Sandy beach
Pebble beach
Diving
Badminton
Basketball
Waterskiing
Entertainment activities
Water aerobics
Aerobics
Parking
Fresh water swimming pool
Central air-conditioning
Hairdryer
Direct line telephone
Double rooms
Tennis
Hairdresser
Central heating
Number of swimming pools
Children\'s swimming pool
Sauna
Laundry service
Safe
TV
Beach hotel
Mastercard
Solarium Terrace
Garden
Children\'s entertainment
Satellite/cable TV
Commercial centres
Nearest large city
Restaurants
Town centre
Air-conditioning in communal areas
Bar
Massage
24 hour reception service
Minibar
Change machine
Internet access
Shops
Games area
Balcony
Shower
Total number of rooms
Bathroom

Locatie

Cerere oferta

Nu ai găsit în magazinul nostru online ceea ce îți dorești? Completează formularul de mai jos și îți vom transmite cea mai bună ofertă conform dorințelor tale.









Va informam ca atunci cand ne contactati utilizand formularul de cerere de oferta, colectam din partea dvs urmatoarele date cu caracter personal: nume, prenume, e-mail, numar de telefon si ip. Daca nu furnizati informatiile obligatorii solicitate in formular, nu-l veti putea trimite, astfel incat nu vom putea primi solicitarea dvs. Prin accesarea butonului TRIMITE CEREREA, va dati acordul sa colectam din partea dvs aceste date cu caracter personal.